Ссилочний профіль сайту

Що таке посилальний профіль сайту?

Посилальний профіль або посилальна маса – це все посилання які ведуть на ваш проект з будь-яких джерел в інтернеті.

SEO фахівці зазвичай поділяють контрольний профіль на природний і неприродний.

Природний контрольний профіль

Природний посилальним профілем вважаються посилання розміщені на різних каталогах компаній, сервісах карт, прайс агрегаторів, сайтів пошуку роботи, можливо навіть про вашу компанію написав відгук на сайтах отзовіках або форумі. Вобщем природна посилальна маса це такі згадки компаній які розміщуються в інтернеті ваших користувачів (зазвичай негативні відгуки) або співробітниками компанії, найчастіше маркетологами, так чи інакше використовують адресу вашого сайту в роботі.

Характерною рисою природного посилального профілю є наявність великої кількості безанконрной посилальної маси закритою до індексації пошуковим системам.

Неприродний контрольний профіль

Неприродний контрольний профіль має на увазі що на сайт ведуть посилання які спрямовані на маніпулювання результатами пошукової видачі. Такі посилання зазвичай містять ключові запити і відкриті для індексації в пошукових системах. Таку кількість посилань зазвичай купують на біржах посилань. Пошукові системи дуже негативно ставляться до таких посиланнями і постійно посилюють вимоги до якості посилальної маси і майданчикам з яких ведуть посилання на інші сайти. Тому грамотні seo-фахівці при просуванні сайту намагаються проставляти посилання які пошукові системи сприймають як природні.

Як перевірити контрольний профіль сайту:

Для перевірки посилального профілю використовуються спеціальні сервіси які збирають інформацію про посилання по всьому інтернету. Найбільш популярними сервісами перевірки посилальної маси є:

Ahrefs.com

Ahrefs.com є найавторитетнішим сервісом перевірки посилань в світі. На сайті компанії вказано що пошукові боти даного сервісу сканують 6 мільярдів сторінок в день, що всього в три рази менше ніж у роботи корпорації добра Google. Цей сервіс має найбільшу базою даних про посилання які можна отримати за гроші.

Majestic SEO

Сервіс з непоганою базою посилань. Володіє власними інструментами оцінки посилальної маси і посилаються доменів.

Open Site Explorer

Ще один сервіс з непоганою базою посилань. Також володіє власними інструментами оцінки посилальної маси і посилаються доменів.

Google Webmaster Tools

Подивитися контрольний можна і в панелі для вебмайстрів пошукової системи Google. Природно google знає більше всіх про посилання ведуть на ваш сайт. Але вам про це знати не обов’язково.

Яндекс.Вебмастер

Абсолютно все тоже самое что и Google

Нормативний профіль є фундаментальним фактором ранжирування в пошукових системах для