Як обдурити Google – розміщення в картах Google неіснуючої компанії

Хочу поділитися успішним досвідом розміщення компанії в Google картах по вигаданому адресою (скажімо так – сіруватий метод)

Завдання стосувалося проекту, якому необхідно було перебувати у видачі в картах, при цьому він не мав можливості фактично отримати листа на адресу від Google, в силу специфіки свого бізнесу.

Погодьтеся завдання нетривіальне.

Найпростіший варіант – задіяти будь-кого з сусідів для отримання листа від Google. Якщо немає такої можливості -можна звернутися до найближчого поштового відділення, орендувати комірку для кореспонденції, і ця адреса використовувати для отримання листа від Google (як правило таких відділень предостатньо і вони знаходяться в крокової доступності), таке відділення знаходилося через два будинки від нашого клієнта, і використання цієї адреси в картах його влаштовувало.

Після отримання листа з паролем в відділенні на Укр.почте, і активації облікового запису в Google картах, через деякий час виникли складнощі з тим, що співробітникам Google знадобилося підтвердження, фактичної адреси розташування – наявністю в акаунті фотографій з вивіскою підприємства на фасаді будівлі.

Складність полягала в тому що будівля була розташована на проспекті, і в сервісі Google Перегляд вулиць, будівля проглядалося з усіх боків.

Наш дизайнер сфотографував будівлю з різних ракурсів, щоб після знайти місце де можна буде розмістити «вивіску» (відредаговану в Photoshop), єдине місце де можна було розмістити вивіску, був клаптик стіни перебувала в невидимій частині для (сервісу – Google перегляд вулиць) за зеленими насадженнями.

Результат був вдалим і, чесно кажучи, для нас самих несподіваних.